امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100006
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، متن کامل اطلاعیه ستاد هماهنگی خدمات سفر به شرح زیر است: * ضمن تاکید بر استمرار فعالیت ستادهای اجرایی هماهنگی خدمات سفر ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، متن کامل اطلاعیه ستاد هماهنگی خدمات سفر به شرح زیر است:
* ضمن تاکید بر استمرار فعالیت ستادهای اجرایی هماهنگی خدمات سفر استانها در تمامی بخشهای حمل و نقل و ترافیک، امنیت و انتظامی، امداد و نجات، مدیریت بحران، بهداشت و درمان، اسکان و پذیرایی و ... ، هماهنگی کامل کلیه واحد های مسئول را برای موج بازگشت مسافران و گردشگران ضروری می داند.
* به کلیه فعالان تاسیسات و موسسات صنعت گردشگری، اعم از هتلداران و سایر مراکز اقامتی ، دفاتر خدمات مسافرتی، مجتمع های خدماتی بین راهی و همچنین پایانه های حمل و نقل عمومی، توصیه می شود ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات حداکثر همراهی و همکاری را با هموطنان و مسافران عزیز بعمل آورند.
* به مسافران نیز توصیه می شود ضمن رعایت آداب سفر، قوانین و مقررات رانندگی و حفظ صبر و آرامش در مواجه با مراکز خدمت رسان، لحظات خوشی را برای خود، خانواده و سایر هموطنان فراهم کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مراتب را از طریق سامانه های پاسخگو از جمله 09669 با نهادهای خدمت رسان در میان گذارند.
* کلیه مراکز فرهنگی، تاریخی و موزه ها در سراسر کشور در روز جمعه مورخ  10 مردادماه  برای بازدید گردشگران باز بوده و در آمادگی کامل برای پذیرش هموطنان و مسافران عزیز می باشد، صیانت از میراث فرهنگی کشور و پاسداری از ارزش های تاریخی در این بازدیدها تقاضای میزبانان شما در موزه ها و اماکن تاریخی است.
* بار دیگر به مسافرانی که پس از یک ماه اطاعت و عبادت و روزه داری، سفر را برای تعطیلات خود برگزیده اند، توصیه می شود با توجه به حجم بالای سفرها برای پیشگیری از توقف های طولانی در جاده های کشور بازگشت خود را موکول به روز جمعه نکرده و در صورت امکان روزهای نخست هفته آتی را برای بازگشت برگزینند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها