امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10003
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدحسین صوفی گفت: ضبط این برنامه‌ها از صبح امروز آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی ستاد انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدحسین صوفی گفت: ضبط این برنامه‌ها از صبح امروز آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی ستاد انتخابات رسانه ملی امروز آقایان محسن رضایی، محمد غرضی، محمدرضا عارف، حسن روحانی و سعید جلیلی تا ساعت 22 امشب ( جمعه ) فرصت دارند در استودیوهای رادیویی برنامه های خود را ضبط کنند . به گفته معاون صدای رسانه ملی هر یک از نامزدها در این مرحله سی دقیقه فرصت دارند در برنامه های رادیویی با مردم صحبت کنند.
وی زمان مشخص شده برای هر یک از نامزدها برای تبلیغات رادیویی را 255 دقیقه عنوان کرد. این زمان بندی در ستاد انتخابات رسانه ملی مشخص شده است.
صوفی افزود: این برنامه‌ها در استودیوهای 26 - 27 - 28 - و 29 رادیو ضبط خواهند شد.
وی گفت: این استودیوها از مجهز ترین مراکز ضبط صدا هستند و تلاش کرده‌ایم بهترین امکانات و عوامل فنی را در اختیار تبلیغات نامزدها قرار دهیم.
صوفی عنوان داشت: این برنامه‌ها از رادیوهای ایران، جوان، معارف و ورزش پخش خواهد شد و در رادیو پیام نیز هر نامزد 5 برنامه سه دقیقه‌ای در قالب پیام خواهد داشت. طبق قرعه کشی امروز در رسانه ملی زمان پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی هریک از نامزدها مشخص خواهد شد.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها