امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100031
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،رئیس سازمان سیا از سناتورهای آمریکایی به خاطر جاسوسی از رایانه‌های آنها عذرخواهی کرد. بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،رئیس سازمان سیا از سناتورهای آمریکایی به خاطر جاسوسی از رایانه‌های آنها عذرخواهی کرد.
بر اساس گزارش روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز، تحقیقات داخلی سازمان سیا نشان داده مأموران این سازمان به شبکه‌های رایانه‌ای مورد استفاده کمیته اطلاعاتی مجلس سنا نفوذ کرده‌اند.
طبق اعلام سازمان سیا، مأموران این «اقدام نامناسب» را هنگامی انجام داده‌اند که نمایندگان این کمیته در حال تهیه گزارشی درباره روشهای بازجویی و زندانهای مخفی سازمان سیا بوده‌اند.
یک سخنگوی سازمان سیا روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بازرس کل این سازمان به این نتیحه رسیده که مأموران سیا به طور نامناسب به این رایانه‌ها نفوذ کرده‌اند.
 کمیته اطلاعاتی سازمان سیا به تازگی گزارشی ۶۳۰۰ صفحه‌ای درباره روشهای شکنجه و زندانهای مخفی سیا منتشر کرده است. قرار است این گزارش هفته آینده منتشر شود، اما خبرگزاری آسوشیتدپرش برخی از موارد طرح شده در این گزارش را منتشر کرده است.

انتهای پیام/م.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها