امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100039
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، «گیدئون سار» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی امروز در جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، «گیدئون سار» وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی امروز در جلسه کابینه این رژیم با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر صهیونیست‌ها بر سر نحوه اداره جنگ در غزه به جدال لفظی پرداخت.
بر اساس گفته‌های یکی از حاضران ناشناس این نشست، «سار» خواستار از بین بردن حماس به عنوان هدف نهایی جنگ بوده است و این در حالی است که نتانیاهو که درگیری مستقیم با سیر اطلاعات روزانه از میزان توانایی‌های گروه‌های فلسطینی دارد، از بین بردن تونل‌های حماس را به عنوان سقف خواسته‌های ارتش از این نبرد اعلام کرده است.
وزیر امور داخلی در تذکر خود به نتانیاهو و «موشه یعلون» وزیر دفاع این رژیم گفت: برای اثبات درستی حرف‌های من، بروید و گزارش وینوگراد را یکبار دیگر بخوانید.
گزارش وینوگراد گزارشی است که پس از شکست اسرائیل در جنگ 33 روزه مقابل ررزمندگان حزب‌الله لبنان منتشر شد.

بر اساس ادعاهای این منبع، «سیلوان شالوم» وزیر برق و منابع آبی رژیم صهیونیستی نیز در این جلسه انتقادات مشابهی را از عملکرد نتانیاهو مطرح کرده است.
وزرای مزبور پس از اتمام جلسه و حین رویارویی با خبرنگاران، از اظهارنظر در خصوص این ادعاها طفره رفته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار