امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100044
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای آمریکا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که هنوز  در خصوص ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رادیو صدای آمریکا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که هنوز  در خصوص مسئول شلیک توپ به مدرسه سازمان ملل در غزه شک و شبهه زیادی وجود دارد.

وی افزود: 13 درصد از ساکنان غزه در اثر جنگ اخیر از خانه و کاشانه خود آواره شده‌اند.
وی همچنین در خصوص صاردات تسلیحات آمریکایی گفت:‌مصر و اسرائیل در موقعست‌های مشابه قرار ندارند، مصر از سلاح برای سرکوب ملت خود استفاده می‌کند و این در حالی است که اسرائیلی‌ها برای مبارزه با تهدیدات خارجی دست به سلاح می‌برد.
وی هم‌چنین با اشاره به بالا بودن آمار تلفات غیرنظامی در غزه گفت: غزه از نظر جمعیتی، یک منطقه بسیار متراکم  است، این یک بهانه نیست، یک واقعیت است.
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا به سخنان مقامات سازمان ملل درباره حمله به مدرسه این سازمان نیز پرداخت و گفت: ما هم قبول داریم که باید برخی مکان‌های ایمن برای شهروندان فلسطینی درنظر گرفته شود.
وی همچنین در واکنش به ناراحتی مقامات صهیوینست از جانبداری «جان کری» از حماس گفت: همه بسته‌های پیشنهادی کری برای آتش بس، در راستای امنیت بیشتر اسرائیل بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها