امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100046
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناوی پیلای، کمیسیاریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد گفته حمله ارتش اسرائیل به مدرسه سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناوی پیلای، کمیسیاریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد گفته حمله ارتش اسرائیل به مدرسه سازمان ملل تصاوفی نبوده است.
به گزارش بی‌بی‌سی، خانم پیلای همچنین خواسته درباره این حملات تحقیقات مناسب به عمل آیند.
تانک‌های ارتش اسرائیل در (2 مرداد، 24 ژوئیه ) یک مدرسه در «بیت‌حانون» در شمال نوار غزه را هدف قراردادند. دست‌کم 16 فلسطینی که از بیم حملات اسرائیل در این مدرسه پناه گرفته بودند، در این حمله کشته شدند.صدها نفر دیگرنیز زخمی شدند.
این مدرسه به عنوان پناهگاهی برای خانواده‌های فلسطینی که از بیم حملات مرگبار اسرائیل خانه‌‌های‌شان را ترک کرده بودند، استفاده می‌شد.
ارتش رژیم صهیونیستی به این حمله اعتراف کرده اما مدعی شده هیچکس کشته نشده است.
رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه، در بیست و چهارمین روز حمله به نوار غزه یک مدرسه دخترانه در نوار غزه را هدف حمله توپخانه‌ای قرار داد.
حمله روز گذشته این رژیم به یک بازار در منطقه «الشجاعیه» در شرق باریکه غزه در روز چهارشنبه نیز بیش از ۱۷کشته و دست‌کم ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشت.
شمار قربانیان حملات چند هفته اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه از مرز ۱۳۰۰ نفر گذشته است و بیش از دو هزار نفر هم در این حملات زخمی شده‌اند.
سازمان ملل می‌گوید بیش از ۸۰ درصد قربانیان حملات رژیم اسرائیل به غزه غیرنظامیان هستند که بیش از ۲۵۰ تن از آنان را کودکان تشکیل می‌دهند.
شورای حقوق بشر سازمان ملل به تازگی با صدور قطعنامه‌ای خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره جنایات جنگی رژیم اسرائیل در نوار غزه شده است.

انتهای پیام/م.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها