امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100081
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، احمد حبیبی ظهر امروز در حاشیه حضور در پنجمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، درباره این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، احمد حبیبی ظهر امروز در حاشیه حضور در پنجمین نمایشگاه و جشنواره قرآنی قشم، درباره این نمایشگاه و فرصتی که برای مردم این جزیره فراهم می‌آورد، اظهار امیدواری کرد که مردم ارتباط بیشتری با قرآن داشته باشند و مفاهیم قرآن در زندگی همه پیاده شود.

وی ادامه داد: هر چقدر ما بتوانیم زمینه‌هایی فراهم کنیم که ارتباط مردم با قرآن بیشتر باشد، قطعا نمایشگاه قرآن برکت بیشتری در راه هدایت و روشنگری مردم خواهد داشت و من امیدوارم که این نمایشگاه بتواند حرکت‌های خوبی در این زمینه انجام دهد و بهانه‌ای است که ارتباط مردم با خدا قوی‌تر شود.

حبیبی ضمن ابراز رضایت از برگزاری نمایشگاه قرآنی قشم، بیان کرد: امیدواریم که مردم استفاده لازم را از این نمایشگاه ببرند، به هر حال زحماتی که همکاران ما در معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد کشیدند جای تشکر دارد و من مطمئنم که هم برادران شیعه و هم اهل سنت از برکات این نمایشگاه استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/88001/ط20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار