امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100082
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، عبدالجلیل دلاکی خیر و بازدیدکننده پنجمین نمایشگاه قرآنی قشم است که از دبی آمده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، عبدالجلیل دلاکی خیر و بازدیدکننده پنجمین نمایشگاه قرآنی قشم است که از دبی آمده است.

وی که برای نخستین‌ بار است از نمایشگاه قرآنی قشم بازدید می‌کند، بعد از ظهر امروز در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از برگزاری آن ابراز رضایت کرد و این نمایشگاه را حرکت خوبی بر شمرد که‌ می‌تواند سبب تعمیق هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی در بین مردم شود.

دلاکی همچنین علاوه بر این یکی از اهداکنندگان قرآن در نمایشگاه امسال است که حدود 5 هزار جلد قرآن در قطع رحلی را به نمایشگاه و برای کمک به مکتب‌خانه‌های قشم اهدا کرده است.

عبدالجلیل دلاکی در پاسخ به این سئوال که چرا تصمیم به اهدا قرآن گرفته است، گفت: در امارات هر ساله برنامه اهدای قرآن داریم اما تاکنون این اتفاق در قشم نیفتاده بود، ولی وقتی نمایشگاه قرآن را دیدم تصمیم گرفتم که این تعداد قرآن را به آن اهدا کنم که با هماهنگی آقای ملانوری مدیر فرهنگ و ارشاد قشم مجوزهای آن صادر شد تا از گمرک ترخیص شود.

انتهای پیام/88001/ط10/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار