امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100087
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دوره‌های توجیهی قاریان اعزامی به حج تمتع روز‌های 22 و 23 مرداد‌ماه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دوره‌های توجیهی قاریان اعزامی به حج تمتع روز‌های 22 و 23 مرداد‌ماه 1393 در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش 20 نفر از کسانی که برای اعزام به مناسک حج تمتع انتخاب شده‌اند با حضور در این دوره‌ها با نحوه قرائت در برنامه‌های بعثه مقام معظم رهبری، چگونگی آمادگی برای برنامه‌های فشرده حج و مقابله با بیماری‌ها آشنا می‌شوند.

همه ساله تعدادی از قاریان، حافظان و گروه‌های برتر تواشیح به منظور اجرای برنامه در محافل حج به سرزمین وحی اعزام می‌شوند که این کاروان طی سال‌های اخیر با کاهش چشمگیری روبرو بوده است و این کاهش سبب فشردگی کار برای قاریان قرآن کریم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امسال 20 نفر قاری، حافظ و گروه تواشیح برای تلاوت در مراسم‌های حج به سرزمین وحی اعزام می‌شوند که اسامی آنها عبارتند از؛ «سعید طوسی» از خراسان ‌رضوی، «مهدی عادلی» از تهران، «جعفر فردی» از تهران، «سید محمدجواد حسینی» از خراسان‌رضوی، «عباس هاشمی» از بوشهر، «وحید وکیلی» از آذربایجان غربی، «مجتبی هرندی‌زاده» از اصفهان، «محمدتقی نوران» از تهران، «حامد علیزاده» از خراسان‌رضوی، «علی خشنود» از تهران، «هادی خانی» از ایلام، «مهدی شایق» از یزد، «علی حصاری» از سیستان و بلوچستان و «بهزاد هژبری» به عنوان حافظ کل از اردبیل.

پنج نفر از اعضای گروه تواشیح «طه» به نام‌‌های «حسین قربانی»، «غفور ابراهیم‌پور»، «امیر ابراهیم‌پور»، «هادی دباغ» و «مهرداد ابوالقاسم‌زاده» از آذربایجان شرقی به همراه «علیرضا سبحانی» سرپرست کاروان از تهران دیگر اعضای کاروان نور هستند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها