امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100094
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز و فردا در ورزشگاه رضازاده اردبیل و از ساعت 21:30 شب با آهنگسازی فرید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز و فردا در ورزشگاه رضازاده اردبیل و از ساعت 21:30 شب با آهنگسازی فرید الهامی به همراه گروه فردوسی استاد آواز ایران شهرام ناظری کنسرت موسیقی خود را این بار در دیار سبلان برگزار می‌کند به طوری که با آغاز فروش بلیط این کنسرت موسیقی به سرعت و در کمتر از دو ساعت بلیط‌ ها نایاب شد به طوری که در بازار آزاد با قیمت گزاف این بلیط ها خرید و فروش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در حالی که فروش بلیط این کنسرت از طریق استودیوها و فروشگاه‌های منتخب و همچنین کیوسک‌های مطبوعاتی در اردبیل انجام شد و بخشی از فروش نیز به شکل اینترنتی انجام شده بود اما بر اساس آخرین شنیده‌ها که حکایت از خرید و فروش بازار آزاد بلیط کنسرت ناظری دارد قیمت بلیط تا 250 هزار تومان افزایش یافته است.

 

به گزارش فارس، با این نرخ بالا عده‌ای سعی می‌کنند به هر شکل ممکن خودشان را به این برنامه موسیقی که در آن قرار است شهرام ناظری با الهام از اشعار فردوسی و مولانا جلوه‌ موسیقی اصیل ایرانی را به نمایش بگذارد، برسانند.

انتهای پیام/62004/ر10/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار