امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100099
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 97
حجت‌الاسلام عسگر دیرباز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: اجرای مستمر سیاست کاهش جمعیت منافع رژیم جعلی صهیونیستی را تضمین ...

حجت‌الاسلام عسگر دیرباز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: اجرای مستمر سیاست کاهش جمعیت منافع رژیم جعلی صهیونیستی را تضمین می‌کرد، که الحمدالله ملت ما بیدار و آگاه شدند.

وی در واکنش به این موضوع که طبق اذعان بعضی از تحلیلگران اجرای سیاست کاهش جمعیت یک توطئه آمریکایی و صهیونیستی بوده، گفت: اینکه کاهش جمعیت شیعیان در جهان به ضرر پیروان این مذهب است، یک تحلیل درست و منطقی است.

دیرباز با اشاره به اینکه شیعیان در جهان و بین پیروان ادیان توحیدی و مسلمانان جایگاه رفیعی دارند، گفت: به همین دلیل نه‌تنها ایران بلکه امت اسلام برای حفظ جایگاه و پایگاه سیاسی، دینی و اجتماعی همواره باید تلاش کند.

وی با تاکید بر اینکه مسلمانان در مقابل تبلیغات مخرب دشمنان باید ایستادگی کنند، اضافه کرد: باید در مواجهه با توطئه‌های شوم مغرضان هوشیار بوده و دسیسه‌ها را در نطفه خفه کرد.

این مدرس دانشگاه با تاکید بر اینکه اجرای سیاست کاهش جمعیت به نفع آمریکا و صهیونیسم تمام می‌شود، ادامه داد: باید بدون برنامه‌ و با شتاب در مسیر کاهش جمعیت اقدام کنیم، در این صورت به طور قطع در مسیری گام برداشته‌ایم که رژیم صهیونیستی از آن راضی می‌شود.

وی اضافه کرد: شنیده‌ها در طول روزهای اخیر حاکی از این است که مقامات این رژیم عدم دخالت آمریکا در اوضاع داخلی عراق را خواستار شده‌اند تا درگیری داعش، غیرداعش، تکفیری‌ها و سایر گروه‌ها با دولت و مردم ادامه پیدا کند تا یکدیگر را از بین ببرند.

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری با اظهار به اینکه نکات مورد اشاره تضمبن‌کننده منافع رژیم صهیونیستی است، ادامه داد: یک دولت نامشروع بدون اینکه از پایگاه مردمی برخوردار باشد، در سطح جهان در حال پیشبرد اهداف شوم خود است.

دیرباز بر ضرورت هوشیاری و بیداری پیروان امیرالمومنین (ع) در سطح جهان تاکید کرد و بیان داشت: نسل‌کشی و کشتار مسلمانان توسط گروه‌های تکفیری همچنان ادامه دارد، به طوری که مردم عراق و لبنان به وضوح این بحران را احساس می‌کنند.

وی با تاکید بر پیگیری اجرای سیاست افزایش جمعیت، گفت: صرف توجه به رشد صعودی و آماری جمعیت فضلیت نیست، بلکه ضمن رشد آماری برای توانمندسازی، نظم‌پذیری، رشد فکری، قانون‌مداری نسل جدید باید برنامه داشت.
انتهای پیام/61002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها