امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100140
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 33
سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر وندی شرمن رئیس کمیته روابط خارجی مجلس آمریکا درخصوص مذاکرات هسته ای با ایران،اظهار داشت: آمریکایی ها به دنبال تحقق آرزوهای خود هستند و از ابتدا هم در دشمنی با جمهوری اسلامی مانع اصلی در مذاکرات محسوب می شدند و فکر می کنند که می توانند از مسیر مذاکرات باری برای خود ببندند و آروزهای 35 ساله‌شان تحقق پیدا کند.

وی تاکید کرد: آنچه که با 5+1 مذاکرات می شود در چارچوب خطوط قرمز جمهوری اسلامی است و به هیچ عنوان تعطیلی فردو و یا تغییر ماهیت آب سنگین اراک و یا موارد اینگونه در دستور کار نیست و نباید هم باشد.

نقوی حسینی با اشاره به سیستم دفاعی کشور، گفت:آمریکایی ها اظهارنظرات بیجا می‌کنند اصلا مذاکرات در مورد مسائل موشکی و دفاعی ایران نبوده و نباید هم باشد.

وی ادامه داد: نمایندگان تیم مذاکره کننده تاکنون و با صلابت و محکم روی مواضع اصولی خود ایستاده و در حال حاضر هم این انتظار وجود دارد که خطوط قرمز نظام در مورد هسته ای حفظ شود و تحت تاثیر یاوه گویی هاو ادعاها و آرزوهای آمریکایی‌ها قرار نگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها