امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100159
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین و عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

سیدمرتضی حسینی نماینده مردم قزوین و عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه اظهارداشت: رژیم صهیونیستی پس از آنکه قضایای سوریه پیش آمد، تصور کردند توانستند به کمک آمریکا و سایر هم‌پیمانانشان سوریه را تضعیف کنند؛ احساس می‌کردند پشتیبانی و حمایت از مقاومت در منطقه کاهش یافته و عراق و سوریه هم گرفتار مسائل خودشان هستند، ایران هم دسترسی چندانی برای کمک‌رسانی ندارد، لذا می‌توانند در مدت کوتاهی قضیه غزه را حل کنند.

وی با بیان اینکه آنان «حماس» را تهدید بالقوه‌ای برای خودشان می‌دانند چون حماس روز به روز قوی‌تر می‌شود، افزود: می‌گفتند در این فرصت غزه را در هم می‌کوبیم و حماس را از بین می‌بریم و دیگر افرادی که روی کار می‌آیند، کسانی خواهند بود که با ما سازش خواهند کرد، ولی شاهدیم که هنوز نتیجه نگرفتند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه تصریح کرد: طی 24 روز گذشته رژیم غاصب صهیونیستی زنان، کودکان و سالخوردگان را به شهادت رساندند و شاید تنها 20 درصد شهدا از رزمندگان حماس باشند یعنی 80 درصد شهدا مردم عادی و غیرنظامیان هستند.

وی با یادآوری اینکه آنان نتیجه‌ای از این جنگ نگرفتند و به اهدافشان هم نخواهند رسید، تأکیدکرد: سازمان ملل عوامل صهیونیست‌ها هستند، آنان مدام تبلیغات می‌کنند که 2 گروه با هم در غزه در حال جنگ هستند، در حالی که اینطور نیست و حماس غیر از مردم نیست بلکه جزئی از مردم است.

حسینی با تصریح بر اینکه سازمان ملل همیشه از رژیم صهیونیستی حمایت کرده است، متذکر شد: زمانی که دیدند رژیم صهیونیستی در این جنگ پیشروی ندارد، به همین دلیل به فکر نجات این رژیم غاصب از این مخمصه افتادند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان ملل بر این اساس طرح «آتش‌بس» را مطرح کرد وگرنه اگر آنان بدانند سر سوزنی امکان دارد صهیونیست‌ها پیروز شوند، هیچ‌وقت طرح «آتش‌بس» را مطرح نمی‌کردند، ولی زمانی که دیدند رژیم صهیونیستی در حال شکست است «آتش‌بس» را مطرح کردند، آن هم آتش‌بسی که منافع صهیونیست‌ها را تأمین کند مانند خلع‌سلاح مقاومت تا اسرائیل بتواند راحت زندگی کند و پیشروی خودش را داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها