امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100165
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات ...

جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهارداشت: از روز اول تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه شاهد بودیم که مسئله آتش‌بس بلافاصله از سوی مصر و به درخواست آمریکا مطرح شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: در همان طرح اولیه به صورت تلویحی به مسئله خلع‌سلاح مقاومت اشاره شده بود و اساساً طراحی حمله به غزه برای جلوگیری از قدرت مقاومت در این باریکه بود.

کریمی قدوسی به وحشت رژیم صهیونیستی از قدرت روز‌افزون مقاومت برای دفاع از ملت فلسطین اشاره کرد و اظهارداشت: ما پیش از این نیز شاهد بودیم که رژیم صهیونیستی با شعار خلع‌سلاح مقاومت به لبنان حمله کرد ولی در آنجا تیر این رژیم به سنگ خورد و مقاومت امروز ده‌ها برابر سال 2006 قوی‌تر شده است.

نماینده مردم مشهد با بیان اینکه قطعاً‌ در غزه نیز تیر رژیم صهیونیستی برای خلع‌سلاح مقاومت به سنگ می‌خورد، افزود: به دلیل عهدی که مقاومت با مردم خود بسته است قطعاً خلع‌سلاح نمی‌شود و امکان این خلع‌سلاح نیز وجود ندارد.

وی تلاش‌های رژیم صهیونیستی، سران غربی و کشورهایی نظیر مصر را در زمینه خلع‌سلاح مقاومت بیهوده خواند و اظهار داشت: این حوادث در مجموع نشان می‌دهد که آرمان فلسطین روز به روز در جهان گسترش پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، انفعال سازمان ملل در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: از ابتدای حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه سازمان ملل و شخص دبیرکل آن بنابر خواسته‌های رژیم جنایتکار اسرائیل عمل می‌کرد ولی در ادامه و به دلیل هجمه‌های افکار عمومی که متوجه بانکی‌مون شد، درباره حمله به مدارس و کودکان اظهارنظرهای جزئی کرد.

نماینده مردم مشهد با تأکید بر اینکه مردم غزه چشم امیدی به سازمان ملل و دیگر سازمان‌های بین‌المللی ندارند، گفت: اگر هم در شعارهای مردم فلسطین این سازمان مورد درخواست قرار می‌گیرد برای این است که دنیا متوجه ضعف و انفعال نهادهای بین‌المللی بشود.

وی جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در غزه را موجب اتحاد افکار آزاده جهان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی خواند و خاطرنشان کرد: ما طی هشت سال گذشته شاهد جنایت‌هایی از این قبیل بودیم ولی این بار دنیا بیش از پیش پای کار آزادی قدس شریف آمده است. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها