امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100169
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
سیامک مره‌صدق در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان‌ها در غزه ...

سیامک مره‌صدق در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان‌ها در غزه اظهارداشت: حملات جنایت‌آمیز رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌های غزه باید از سوی سازمان بهداشت جهانی محکوم و مقدمات اخراج این رژیم از این سازمان فراهم شود.

وی افزود: متأسفانه بسیاری از دولت‌هایی که فریاد حمایت از حقوق مردم فلسطین را سر می‌دهند زمانی که پای منافع کوتاه‌مدت اقتصادی آنها به میان می‌آید چشم خود را بر تمامی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه می‌بندند و صداقت چندانی در ژست‌های ضدصهیونیستی این کشورها به چشم نمی‌خورد.

نماینده کلیمیان در مجلس اظهارداشت: اگر تمامی کشورهای آزاداندیش دنیا روابط اقتصادی خود با رژیم صهیونیستی را قطع کنند این رژیم اشغالگر به اشغالگری‌ها و تجاوزگری‌های خود پایان می‌دهد اما متأسفانه بسیاری از کشورهایی که ادعای دینی بودن دارند از موضوع فلسطین در جهت اهداف حتی فرقه‌ای بهره‌برداری سیاسی می‌کنند.

مره‌صدق در پایان خاطرنشان کرد: تنها کشوری که همراه واقعی مردم فلسطین است جمهوری اسلامی ایران است. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها