امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100177
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
علی یوسف‌پور کارشناس مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایش‌های اخیر مقام معظم ...

علی یوسف‌پور کارشناس مسائل خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایش‌های اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم تسلیح کرانه باختری اظهار کرد: رژیم صهیونیستی نشان داده است که تنها حرف زور را می‌فهمد و غیر از آن هیچ چیز دیگری نمی‌فهمد و این را در طول 66 سال که از عمرش می‌گذرد، اثبات کرده است.

وی همچنین به شکست‌های این رژیم در نبرد با حماس و حزب‌الله اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونیستی به هیچ‌وجه با قرارداد، صلح یا سازمان ملل کار خود را پیش نمی‌برد.

این کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: مسلح کردن کرانه باختری گرچه کار مشکلی است، ولی خداوند راه را برای مؤمنین و مسلمانان هموار خواهد کرد.

وی افزود: در گذشته کسی فکر نمی‌کرد که از نوار غزه موشکی به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شود، اما امروز ما شاهد این بودیم که موشک‌های فجر با فناوری ایرانی به سرزمین‌های اشغالی شلیک می‌شود، بر همین اساس امیدواریم در آینده هم شاهد شلیک موشک از کرانه باختری به سمت سرزمین‌های اشغالی باشیم.

یوسف‌پور ادامه داد: آنچه که مسلم است امروز، وحشت در میان ساکنان سرزمین‌های اشغالی افتاده است و اغلب آنها به کشورهای دیگر پناه برده‌اند و  کارشناسان نیز پیش‌بینی می‌کنند عمر این رژیم تا سال 2025 خواهد بود.

کارشناس مسائل خاورمیانه افزود: رژیم صهیونیستی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به هر کجا که هجوم می‌آورد پیروز می‌شد، اما بعد از انقلاب اسلامی و با به وجود آمدن حزب‌الله و همچنین روش‌هایی که حضرت امام(ره) آنها را ابداع کردند شاهد پیروزی حزب‌الله و شکست رژیم صهیونیستی و بیرون راندن آنها از جنوب لبنان بودیم.

وی در پایان تأکید کرد: با تسلیح کرانه باختری، شکست رژیم صهیونیستی حتمی خواهد شد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها