امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100180
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
جواد جهانگیرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: اشرافیت کامل بر روند پیشبرد مذاکرات هسته‌ای، تصمیمات و سیاست‌گذاری‌ها وجود ...

جواد جهانگیرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: اشرافیت کامل بر روند پیشبرد مذاکرات هسته‌ای، تصمیمات و سیاست‌گذاری‌ها وجود دارد، تا از مسیر اصلی خود منحرف نشود.

وی با اشاره به اینکه مردم نباید در این زمینه ابراز نگرانی کنند، افزود: از مواضع و مطالبات قانونی، عرفی و شرعی خود به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آییم، بنابراین محلی برای تشویش، نگرانی و اضطراب وجود ندارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای رسیدن به این نقطه تاریخی بهای سنگینی را پرداخته و دانشمندان جوان در این راه جان خود را هدیه انقلاب کرده‌اند، ادامه داد: بنابراین از دست‌یابی به حقوق خود کوتاه نمی‌آییم.

جهانگیرزاده با اشاره به اینکه هر گامی با لحاظ منویات رهبری و رهنمودهای ایشان برداشته می‌شود، اضافه کرد: از رهنمودها و خط مشی تعریف شده از جانب ولی‌فقیه هرگز عدول نمی‌شود.

وی یکی از خط مشی‌های تعریف شده از جانب رهبری را «نرمش قهرمانانه» عنوان کرد و اظهار داشت: مردم نباید انعطاف‌پذیری گروه‌ مذاکره‌‌کننده را به سهل‌انگاری و عقب‌نشینی تعبیر کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: گروه مذاکره‌کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت برخورداری از پشتوانه قوی ملی به طور قطع توفیق‌های لازم را به دست می‌آورد.

وی با اظهار به اینکه این مذاکرات هم‌اکنون در سیر عادی خود قرار گرفته است، بیان داشت: برای تضمین منافع بلندمدت کشور به طور قطع تلاش مستمری به منصه ظهور می‌رسد.

جهانگیرزاده در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت وخیم ملت مظلوم فلسطین اشاره کرد و اظهار داشت: مردم ستم‌کشیده نوار غزه همواره از پشتیبانی ملت بزرگ کشور ما برخوردار هستند، تا اینکه به پیروزی نهایی دست یابند.

انتهای پیام/61002/الف30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار