امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100195
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 21
پرویز خالقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وجود گرگ در برخی خیابان‌های شهرستان سلطانیه اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه ...

پرویز خالقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وجود گرگ در برخی خیابان‌های شهرستان سلطانیه اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه جلساتی با حضور مدیرکل حفاظت از محیط زیست شهرستان ابهر انجام شده و مکاتباتی با اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: ادارات حفاظت از محیط زیست بهتر است در این زمینه اقدام به شرح وظایف خود کنند.

فرماندار شهرستان سلطانیه با تاکید بر اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی به وظایف خود در این زمینه پایبند باشند، افزود: با اجرای صحیح برنامه‌ها در این حوزه مشکلات موجود حل خواهد شد.

این مسئول به ضرورت استقرار اداره حفاظت از محیط زیست در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و بیان داشت: فرمانداری سلطانیه آمادگی لازم برای همکاری در این زمینه را دارد.

خالقی به حضور شکارچیان غیربومی در منطقه اشاره کرد و گفت: شناخت شکارچیان غیرمجاز بر عهده اداره کل حفاظت از محیط زیست است.

وی متذکر شد: با شکار بی‌رویه حیواناتی از جمله خرگوش، گزار و...، گرگ‌‌ها دچار کمبود طعمه شده و به گله‌های گوسفندان حمله می‌کنند.

فرماندار شهرستان سلطانیه با بیان اینکه برنامه‌های آموزشی در این زمینه باید توسط کارشناسان از طریق صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و مطبوعات ارائه شود، یادآور شد: همچنین برگزاری برنامه‌های آموزشی مختلف برای دانش‌آموزان در مدارس در اطلاع رسانی و آگاه‌سازی مردم تاثیر بسزایی دارد.

انتهای پیام/73008/ذ20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها