امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100217
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 21
محمدحسن زدا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارسال حق بیمه بدون تأییدیه کارگران به سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: لیست‌های حق بیمه باید با ...

محمدحسن زدا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارسال حق بیمه بدون تأییدیه کارگران به سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: لیست‌های حق بیمه باید با امضای کارگران و یا نماینده آنها با کارفرما به سازمان تأمین اجتماعی ارسال شود.

وی ادامه داد: درصورتی که کارگری به نحوه ارسال حق بیمه خود اعتراضی داشته باشد و در هنگام ارسال لیست حق بیمه را تایید نکرده است می‌تواند به ادارات کار و دستگاه‌ قضایی برای احقاق حق خود مراجعه کند.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: در حال حاضر بیمه‌شدگان می‌توانند لیست بیمه‌ای خود را در سایت سازمان تأمین اجتماعی مشاهده کنند.

زدا درباره رفع مشکلات نمایش لیست‌های حق بیمه گفت: در بخش ارائه سوابق بیمه مشکلاتی وجود داشته است که با سرعت در حال رفع است و پهنای باند افزایش می‌یابد.

وی خبرداد: در صورتی که سابقه بیمه‌ای، بیمه‌شده‌ای ایراد داشته باشد دیگر نیاز نیست به سازمان مراجعه کند و با تکمیل فرمی‌ که به زودی در قسمت نمایش سوابق بیمه افزوده می‌شود می‌تواند این مشکل را مطرح کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها