امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100223
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 10
سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: همانگونه که ...

سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: همانگونه که از ابتدای امروز شاهد بودیم مردم عزیزمان مدیریت خوبی را برای زمان بازگشت خود انجام داده‌اند.

وی افزود: به حمدالله تا به این لحظه بر اساس گزارش‌های موجود هیچ گونه گره ترافیکی شاهد نبوده‌ایم اما ترافیک پرحجم و روانی را در جاده‌ها تجربه می‌کنیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ما امیدواریم حداقل 50 درصد مردم تا پایان امروز از سفر بازگردند و مابقی نیز بازگشت خود را به فردا موکول کنند.

سرهنگ حمیدی درباره پایان آماده‌باش پلیس برای بازگشت مردم از سفرها گفت: مأموران ما تا تخلیه کامل جاده‌ها و بازگشت به حالت عادی روزهای قبل از تعطیلات در جاده‌ها حضور داشته و به مدیریت راهها خواهند پرداخت.

این مقام انتظامی تصریح کرد، محدودیت‌هایی که از قبل نظیر یکطرفه شدن جاده هراز و چالوس اعمال شده بود همچنان به قوت خود باقی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها