امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100229
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 30
مهران کرانیان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شمالی کشور و ...

مهران کرانیان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شمالی کشور و استان تهران اظهار کرد: در حال حاضر، تردد خودروها در محورهای هراز و فیروزکوه از مسیر شمال به جنوب نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی افزود: در محور هراز برای آسودگی و آرامش مسافران از ساعت 11 امروز از آب‌اسک مازندران تا سه‌راهی مشاء یک‌طرفه شده؛ همچنین تا این لحظه در حوزه تهران هیچ‌گونه گره ترافیکی شاهد نیستیم و ترافیک روان است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: توسط خبرگزاری‌ها، رادیو، تلویزیون و پایگاه‌های پیام‌رسان راهور در جاده‌ها اطلاع‌رسانی در خصوص زمان‌بندی حرکت مسافران انجام شده و رانندگان اطلاع کافی را از وضعیت راه‌ها دارند و اگر به ترافیک هراز برخورد کردند، می‌توانند از مسیر فیروزکوه تردد کنند.

کرانیان افزود: محور فیروزکوه به دلیل ظرفیت و گنجایشی که دارد، حجم ترافیک را کمتر نشان می‌دهد و تردد در این محور به آسانی صورت می‌گیرد و ترافیک روان در این جاده در حال حرکت است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: همچنین برای سهولت رفت و آمد، تردد کامیون، کامیونت و انواع کشنده تا بامداد روز یکشنبه در این محور ممنوع است.

کرانیان گفت: تردد خودروهای حامل سوخت و مواد فاسدشدنی را با شرایط خاص در محورها اعلام کرده‌ایم و اگر ضرورتی برای حمل بار توسط رانندگان وجود ندارد، مسیرهای جایگزینی مانند جاده سمنان به کیاسر و جاده شاهرود به آزادشهر را باید برای تردد انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: اگر سوخت آنها برای جایگاه‌های این محور باشد و چاره‌ای جز تردد در این جاده نداشته باشند، اجازه تردد برایشان صادر خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: خوشبختانه طی چند روز گذشته تصادف منجر به فوت در منطقه نداشتیم؛ یک تصادف در محور فیروزکوه (آبسرد) داشتیم که دو مجروح داشت ولی خوشبختانه وضعیتشان وخیم نبود و این تنها تصادف جرحی در چند روز تعطیلی اخیر در محورهای شرق استان تهران بوده است.

کرانیان با توصیه به مسافرانی که هنوز حرکت خود را آغاز نکرده‌اند، گفت: امروز روز شلوغی است؛ اگر مسافران اجباری در رسیدن به مقصد ندارند، می‌توانند با کمی تأخیر حرکت خود را شروع کنند تا با فشردگی ترافیک مواجه نشوند.

انتهای پیام/67016/ر40/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار