امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100232
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره هجمه اخیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرداری تهران درباره جداسازی محل کار خانم‌ها و ...

سیدمهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره هجمه اخیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرداری تهران درباره جداسازی محل کار خانم‌ها و آقایان و مغایر دانستن آن با کنوانسیون‌های بین‌المللی اظهار داشت: قطعاً و حتماً آنچه که مبتنی بر اصول و مبانی انقلابی، اسلامی و ایرانی ما باشد عمل خواهیم کرد و اگر هم مغایرتی با اصول و چارچوب‌های بین‌المللی داشته باشد رعایت مبانی انقلابی ما ترجیح دارد.

وی تأکید کرد: اگر هم اصول انقلابی و اسلامی ما با ضوابط و کنوانسیو‌ن‌های بین‌المللی مغایرت داشته باشد رعایت ‌آن را ترجیح می‌دهیم و امیدواریم مسئولین عالی دولتی و مدیریت کشوری نیز این اصول را مورد توجه و تقدم قرار دهند.

هاشمی افزود: مسئولین دولتی باید تلاش کنند نمونه و الگوسازی خوبی برای جهانیان در خصوص الگوی ایرانی و اسلامی عرضه کنند و اگر هم مغایرتی با خواسته‌های غرب وجود داشته باشد از آن کوتاه نیایند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز مانند سایر ارکان دولتی باید به این امر توجه جدی داشته باشند و دستگاهی که پیشگام برای حفظ اصول و ارزشهای اسلامی و انقلابی بوده است باید مورد پشتیبانی قرار گیرد نه مورد سرزنش.

وی گفت: باید با خرد جمعی و یک هم‌افزایی تمام دستگاه‌ها از ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی حمایت کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها