امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100234
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت و گو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: اگر قرار باشد وضعیت ترافیکی جاده های ...

سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت و گو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: اگر قرار باشد وضعیت ترافیکی جاده های کشور را به طور معلدل و میانگین بگوییم باید ترافیک را روان و بدون گره تصور کنیم.
وی افزود: اما اگر قرار باشد وضعیت را نقطه ای در نظر بگیریم باید بگوییم در محور چالوس کرج در ورودی محور یعنی شهر چالوس بار ترافیکی سنگین همراه با ایست و توقف شاهدیم.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: مشابه همین وضعیت در محور محور هراز منطقه باغ صفا بعد از تونل شماره یک و منطقه سه راه بلده قابل مشاهده است.
سرهنگ حمیدی درباره محور قزوین رشت و همچنین قم تهران و کرج تهران نیز گفت: در این محورها به حمدالله به جز منطقه منجیل که به دلیل شرایط منطقه شاهد کمی ترافیک سنگین هستیم شاهد یک بار ترافیکی پرحجم اما روان هستیم.
وی افزود: برای مثال در اتوبان قم شهروندان شاهد ترافیک هستند اما با سرعت 70 کیلومتر در انتداد هم در حال حرکت هستند.
این در حالی است که براساس گزارش ساعت 19 پلیس راهور ناجا در محور چالوس - کرج ( از ابتدای محور تا مرزن آباد , محور هراز ( محدوده نارنجستان، تونل 1، سه راهی بلده، و منظریه و پارک جنگلی آمل ) محور فیروزکوه ( محدوده های ورسک و نهالستان) محور رشت - قزوین ( محدوده منجیل و رودبار ) محورهای قزوین - رشت، قزوین- زنجان و قزوین - کرج ترافیک پر حجم و نیمه سنگین مشاهده شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار