امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100239
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مرآة البحرین»، آیت الله «عیسی قاسم» از رهبران شیعیان بحرین در خطبه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «مرآة البحرین»، آیت الله «عیسی قاسم» از رهبران شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه امروز در مسجد امام «صادق» در منطقه «الدراز» به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه پرداخت و با انتقاد از سیاست یک بام و دو هوای برخی از مفتیان در صدور «فتوای جهاد» گفت: مواضع برخی کشورهای عربی تا جایی پیش رفته که بیشتر از «اسرائیل» حمایت می‌کند. امروزه رسانه‌های عربی به شدت مقاومت فلسطین را سرزنش می‌کنند و آنرا مسئول ریخته شدن خون فلسطینیان می‌دانند.

وی افزود:‌ بی طرف از هیچ کدام از دو طرف درگیر جانبداری نمی‌کند و در نتیجه برخی رسانه‌های عربی در جنگ علیه غزه از «اسرائیل» حمایت کردند همانگونه که پیش از این نیز در جنگ 33 روزه علیه لبنان از اسرائیل حمایت کرده بود.

رهبران شیعیان بحرین با انتقاد شدید از عدم حمایت کشورهای عربی از مردم بی دفاع غزه گفت: چگونه است که در برخی از درگیری‌های عربی، مساعدات برای برخی از طرف‌های درگیر در کشورهای عربی از جمله در عراق ارسال می‌شود؟ چگونه‌ است که این مساعدات برای طرف‌ مقابل برخی‌ها که مورد  غضب رژیم‌های عربی هستند ارسال می‌شود ولی نمی‌توان مقداری از آن مساعدات را به غزه ارسال کرد؟.

رهبر شیعیان بحرین با اشاره به صدور فتواهای موسوم به «فتواهای جهاد» جهت فتنه انگیزی در برخی مناطق اسلامی، از سکوت مفتیان در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه ابراز تعجب کرد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها