امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100249
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان ملل ساعتی پس از تائید اسارت یک سرباز صهیونیست توسط نیروهای مقاومت خواستار آزادی این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان ملل ساعتی پس از تائید اسارت یک سرباز صهیونیست توسط نیروهای مقاومت خواستار آزادی این نظامی شد.
سازمان ملل در حالی خواستار آزادی فوری این نظامی اسرائیلی شده که صهیونیست‌ها با حمله به نوار غزه و حتی هدف دادن مدارس سازمان ملل در این منطقه نزدیک به 1500 نفر را ربوده‌اند و پیش از جنگ غزه به بهانه کشته شدن سه صهیونیست در کرانه باختری 200 نفر را در این منطقه دستگیر کرده بودند.
امروز «موسی ابو مرزوق» معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که یک نظامی صهیونیست قبل از شروع آتش بس 72 ساعته به اسارت گرفته شده و ۲ نظامی دیگر کشته شده‌اند.
روزنامه القدس نیز اعلام کرد که نظامی صهیونیست ناپدید شده در غزه «أدیر گولدرن» نام دارد و یکی افسران بلند پایه دشمن صهیونیستی به شمار می‌رود.
این دومین نظامی صهیونیست است که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه توسط نیروهای مقاومت به اسارت گرفته می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار