امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100259
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، یکی از مسئولان جنبش حماس طی تصریحاتی حماس مسئولیت کامل شکست آتش‌بس بشر دوستانه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، یکی از مسئولان جنبش حماس طی تصریحاتی حماس مسئولیت کامل شکست آتش‌بس بشر دوستانه مورد توافق 72 ساعته و ادامه کشتارهای وحشیانه علیه ملت فلسطینی را متوجه رژیم اشغالگر صهیونیستی دانست.

این مسئول فلسطینی تاکید کرد که التزام و تعهد جنبش حماس به آتش‌بس مرتبط با التزام و تعهد دشمن صهیونیستی به این آتش‌بس است.

وی با اشاره به تحرکات دشمن صهیونیستی و پیشروی آنها در نوار غزه در عمق رفح از ساعت 6:30 صبح امروز جمعه به وقت محلی و نفوذ 2400 متری در این منطقه، از مقابله مقاومت فلسطینی با نظامیان صهیونیستی و درگیری با آنها راس ساعت 7 بامداد و ادامه درگیری‌ها تا پس از اجرای آتش‌بس مورد نظر خبر داد.

این منبع مسئول در جنبش حماس خاطر نشان کرد که تانک‌ها و زره‌پوش‌های اشغالگر صهیونیستی وارد بخش اعظم مناطق شرقی نوار غزه از جمله بیت حانون و الشجاعیه و رفح شده و اقدام به تخریب تعدادی از خانه‌های فلسطینی به بهانه جست‌وجوی تونل‌ها کردند و تعداد زیادی از تک تیراندازان خود را روی بام خانه‌ها مستقر و اقدام به شلیک به سمت هر جنبده‌ای کردند.

این مسئول فلسطینی تاکید کرد که در راستای نقض‌های آشکار صورت گرفته از سوی اشغالگران، آنها اقدام به کشتارهای فجیع در رفح از طریق بمباران و گلوله باران موشکی و توپخانه‌ای منطقه کردند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار