امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100260
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بان کی مون دبیر کل سازمان ملل هم خواستار آزادی فوری سرباز اسرائیلی ربوده شده توسط نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بان کی مون دبیر کل سازمان ملل هم خواستار آزادی فوری سرباز اسرائیلی ربوده شده توسط نیروهای مقاومت شد و این اقدام را نقض آتش بس قلمداد کرد.

پیش از این سازمان ملل طی بیانیه‌ای خواستار آزادی این صهیونیست شده بود و آمریکا هم اقدام  نیروهای مقاومت در ربودن یک نظامی صهیونیست را محکوم کرد.

بان کی مون در حالی ربوده شدن این نظامی اسرائیلی را محکوم کرده که صهیونیست‌ها با حمله به نوار غزه و حتی هدف دادن مدارس سازمان ملل در این منطقه نزدیک به 1500 نفر را ربوده‌اند و پیش از جنگ غزه به بهانه کشته شدن سه صهیونیست در کرانه باختری 200 نفر را در این منطقه دستگیر کرده بودند.

رژیم صهیونیستی روز جمعه در بیست و پنجمین روز حمله به نوار غزه اعلام کرد با آتش‌بس 72 ساعته موافقت کرده است، اما ساعاتی بعد با نقض آتش بس به رفح در جنوب غزه حمله کرد و 70 نفر در این حملات صهیونیست‌ها کشته شدند.

پس از آن بود که مقاومت اعلام کرد که یک نظامی صهیونیست قبل از شروع آتش بس 72 ساعته به اسارت گرفته شده و 2 نظامی دیگر کشته شده‌اند. روزنامه القدس نیز اعلام کرد که نظامی صهیونیست ناپدید شده در غزه «أدیر گولدرن» نام دارد و یکی افسران بلند پایه دشمن صهیونیستی به شمار می‌رود.

این دومین نظامی صهیونیست است که از زمان آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه توسط نیروهای مقاومت به اسارت گرفته می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها