امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100262
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجلس نمایندگان آمریکا، پس از عدم موفقیت برای به جریان انداختن طرح کمک به گنبد آهنین اسرائیل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجلس نمایندگان آمریکا، پس از عدم موفقیت برای به جریان انداختن طرح کمک به گنبد آهنین اسرائیل اعلام کرده امشب به طرح دیگری برای کمک به این گنبد رأی می‌دهند.
شب گذشته مجلس نمایندگان آمریکا نتوانسته بود طرحی که کمک به گنبد آهنین جزئی از آن بود را به دلیل عدم حمایت جمهوری‌خواهان به جریان بیندازد.
مجلس سنا به طرح مشابهی برای کمک ۲۲۵ میلیون دلاری به این سامانه رهگیری موشک رأی مثبت داد. گزارش شده بود، با توجه به عدم موفقیت مجلس نمایندگان در تصویب این طرح، احتمال دارد رأی‌گیری درباره آن تا ماه سپتامبر، یعنی ۵ هفته دیگر به تعویق بیفتد.
رژیم صهیونیستی روز جمعه در بیست و پنجمین روز حمله به نوار غزه اعلام کرد با آتش‌بس 72 ساعته موافقت کرده است، اما ساعاتی بعد با به شهادت رساندن چند فلسطینی آتش‌بس را نقض کرد.
رژیم صهیونیستی می‌گوید نقض آتش‌بس در واکنش به یک «حادثه جدی» صورت گرفته که در شهر «رفح» در جنوب غزه انجام شده است.
اقدامات اسرائیل در نوار غزه به ویژه حمله این رژیم به یک مدرسه سازمان ملل واکنش کشورهای مختلف را به همراه داشته است.
تانک‌های ارتش اسرائیل در (2 مرداد، 24 ژوئیه ) یک مدرسه در «بیت‌حانون» در شمال نوار غزه را هدف قراردادند. دست‌کم 16 فلسطینی که از بیم حملات اسرائیل در این مدرسه پناه گرفته بودند، در این حمله کشته شدند.صدها نفر دیگرنیز زخمی شدند.
این مدرسه به عنوان پناهگاهی برای خانواده‌های فلسطینی که از بیم حملات مرگبار اسرائیل خانه‌‌های‌شان را ترک کرده بودند، استفاده می‌شد.
ارتش رژیم صهیونیستی به این حمله اعتراف کرده اما مدعی شده هیچکس کشته نشده است.
شمار قربانیان حملات چند هفته اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه از مرز 1400 نفر گذشته است و هزاران نفر هم در این حملات زخمی شده‌اند.
سازمان ملل می‌گوید بیش از 80 درصد قربانیان حملات رژیم اسرائیل به غزه غیرنظامیان هستند که بیش از 250 تن از آنان را کودکان تشکیل می‌دهند.
شورای حقوق بشر سازمان ملل به تازگی با صدور قطعنامه‌ای خواستار انجام تحقیقات مستقل درباره جنایات جنگی رژیم اسرائیل در نوار غزه شده است.
انتهای پیام/م.

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها