امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10027
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۲
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «عاجل»، هیئتی از نمایندگان احزاب و جنبش‌های سیاسی و مردمی تونسی در دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «عاجل»، هیئتی از نمایندگان احزاب و جنبش‌های سیاسی و مردمی تونسی در دیدار با بشار اسد، به رهبری شکری بن سلیمان هرماسی دبیر کل حزب الثوابت تونس تاکید کردند که بسیاری از جوانان تونسی آماده اند به طور داوطلبانه در کنار برادران سوری در جولان علیه اسرائیل، مبارزه کنند.

این هیئت، با ابراز تاسف از مشارکت برخی تونسی‌ها در جنگ و ناآرامی‌های سوریه تاکید کرد که تمام گروههای مردمی تونس از  واقعیت اوضاع جاری سوریه آگاه هستند و بسیاری از جوانان تونسی آماده اند در جولان در کنار برادران سوری به مقابله با دشمن واقعی یعنی اشغالگر صهیونیستی برخیزند.

آنان ضمن اعلام همبستگی مردم تونس با سوری ها، پایداری مردم سوریه و جانفشانی ارتش آن در مقابله با توطئه ها و تجاوز اسرائیل و برخی کشورهای منطقه و غرب را قابل ستایش دانسته و اعلام کردند پایبندی سوریه به مقاومت و مسائل مهم جهان عرب موجب شد در تیررس این توطئه ها قرار گیرد.

سوریه به رهبری بشار اسد، پیروز خواهد شد

اعضای این هیئت تاکید کردند که  سوریه به رهبری بشار اسد از بحران کنونی سربلند بیرون خواهد آمد و پیروزی آنان پیروزی همه عربها است زیرا سوریه آخرین خط دفاع از عربها و منافع عالی ملی آنان است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار