امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100271
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، حمله گروه‌های مسلح در محور شرقی و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه امروز جمعه موفق شدند، حمله گروه‌های مسلح در محور شرقی و شمالی شرقی شهرک «ملیحه» در ریف دمشق، واقع در جنوب سوریه که از مناطق تحت تصرف خود در غوطه شرقی و شهرک‌های اطراف تدارک دیده بودند، را دفع کنند.

براساس گزارش‌های رسیده، درحال حاضر درگیری‌های شدیدی میان ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در عمق ملیحه و به طور خاص اطراف مسجد «الایمان» شهرک ملیحه در جریان است و نیروهای ارتش سوریه تاکنون موفق به تسلط بر کارخانه «آسیل» در این منطقه شده و حلقه محاصره را بر گروه‌های مسلح مستقر در این منطقه تنگ کنند.

در همین حال یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، حمله صورت گرفته از محور شرقی ملیحه را دفع و مواضع خود در مزارع «زبدین» را مستحکم کنند که مهمترین محور این حمله به شمار می‌آمد.

یک منبع میدانی سوریه در این خصوص توضیح داد که عملیات صورت گرفته در این منطقه در واقع تکمیل عملیات موفق ارتش سوریه در مناطق غوطه شرقی، در ریف دمشق به شمار می‌آید.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها