امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100274
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، فرماندهی عملیات مناطق الجزیره و البادیه در عراق اعلام کرد: نیروهای این مرکز ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، فرماندهی عملیات مناطق الجزیره و البادیه در عراق اعلام کرد: نیروهای این مرکز فرماندهی با پشتیبانی نیروی هوایی و عشایر الجغایفة و البو نمر موفق شدند، حمله گروه تروریستی تکفیری «داعش» به شهر «حدیثه» در استان الانبار در غرب عراق از دو محور را دفع و به آنها خسارات سنگین مادی و انسانی وارد کنند.

بیانیه صادره از سوی این فرماندهی تاکید می‌کند که در جریان این عملیات 53 تروریست تکفیری داعشی به هلاکت رسیده و 9 دستگاه خودرو آنها منهدم شد.

اما از موصل گزارش می‌رسد که بعد از ظهر امروز جمعه درگیری‌های مسلحانه‌ای میان گردان‌های موصل و گروه‌های تکفیری داعشی در مرکز شهر موصل روی داد که در جریان آن ده‌ها تکفیری کشته و زخمی شدند.

کانون این درگیری‌ها 2 منطقه «حظیرة السادة» و «دورة قاسم الخیاط» در مرکز شهر موصل بوده است.

گردان‌های موصل، گروه مسلحی است که در این اواخر از میان اهالی شهر موصل برای مقابله با تجاوزات گروه تروریستی تکفیری داعش از جمله اجرای جهاد نکاح، ختنه کردن دختران و تخریب مساجد و بارگاه‌های دینی و مذهبی تشکیل شده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها