امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100275
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو اسرائیل اعلام کرد که احمد داود اغلو در گفت‌وگو با مقامات اسرائیلی با اذعان به اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رادیو اسرائیل اعلام کرد که احمد داود اغلو در گفت‌وگو با مقامات اسرائیلی با اذعان به اینکه اقدام حماس در ربودن یکی از نظامیان صهیونیست عامل نقض آتش بس بوده است، تاکید کرد که ترکیه تمام تلاش ممکن برای آزادی این نظامی را بکار خواهد گرفت.
امروز درحالی که صهیونیست‌ها و حماس توافق کرده بودند تا 72 ساعت آتش بس اعلام کنند به ناگاه طرف اسرائیلی همانند روز چهارشنبه که مدعی شد منطقه شجاعیه منطقه جنگی است، رفح را نیز به عنوان منطقه جنگی اعلام کرد و با حمله به این منطقه باعث کشته شدن 70 نفر شد.
در همین حال نیروهای مقاومت هم به تعدادی از نظامیان اسرائیلی حمله کردند و با کشتن چند نفر از آنها یک افسر صهیونیست را به گروگان گرفتند.
حالا صهیونیست‌ها مدعی هستند که اقدام حماس نقض واقعی آتش بس است و حامیان رژیم صهیونیستی نیز بلافاصله پس از به اسارت درآمدن نظامی صهیونیست که دومین اسرائیلی به اسارت درآمده توسط مقاومت است، خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط وی شدند.
در همین زمینه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا، بان کی مون دبیر کل سازمان ملل و جان کری وزیر امور خارجه آمریکا خواستار آزادی نظامی اسرائیلی شدند و حماس را مسئول نقض آتش بس دانستند.
این درحالی است که تنها امروز 70 نفر در رفح غزه کشته شدندو آمار شهدای غزه بنابر اعلام شبکه تلویزیونی حماس از مرز 1600 نفر هم گذشته است.
پیش از این جان کری طی بیانیه‌ای از ترکیه و قطر خواسته بود تا از نفوذشان برای آزادی این نظامی صهیونیست که بنابر اعلام برخی رسانه‌ها از اقوان موشه یعلون رئیس ارتش اسرائیل هم هست، تلاش کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها