امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100279
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی از حامیان فلسطین که روز جمعه نیز نظیر هفته‌های اخیر تظاهراتی را در اعتراض به جنایات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی از حامیان فلسطین که روز جمعه نیز نظیر هفته‌های اخیر تظاهراتی را در اعتراض به جنایات رژیم‌صهیونیستی در نوار غزه، در لندن برگزار کردند، تصویری از پرچم فلسطین را روی ساختمان پارلمان انگلیس انداختند.
گروه هماهنگ‌کننده این اقدام اعتراضی، خواستار پایان کشتار مردم غزه و همچنین اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه رژیم‌ تل‌آویو به واسطه جنایات جنگی، شده‌اند.

 

در حدود یک ماهی که از عملیات رژیم‌صهیونیستی در نوار غزه می‌گذرد، تقریبا هر روز تظاهرات‌های متعددی در حمایت از مردم فلسطین در شهرهای مختلف جهان از جمله در پایتخت‌های اروپایی برگزار شده است.

عملیات اخیر صهیونیست‌ها در نوار غزه، تاکنون بیش از 1600 شهید و دستکم 8000 زخمی بر جای گذاشته است. سازمان ملل می‌گوید بیش از 75درصد قربانیان این حملات، غیرنظامی، زن، کودک و سالمند بوده‌اند. 

با این حال، دبیر کل سازمان ملل و مقامات کشورهای غربی نه تنها اقدامات تل‌آویو را محکوم نکرده‌اند، بلکه توقف پاسخ موشکی نیروهای مقاومت و اخیرا آزادی نظامی صهیونیستی را که روز جمعه به اسارت نیروهای مقاومت درآمد، خواستار شده‌اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها