امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100290
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر از 10 لغایت ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر از 10 لغایت 13 مرداد سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، ‌بدین منظور به سراغ  «علی‌اصغر زحمتکش»، مدیر بازاریابی پیک تحریر و مسئول برپایی این نمایشگاه و درباره حضور تولیدکنندگان ایرانی و خارجی و نحوه برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار به گفت‌وگو نشستیم که در ذیل از خاطرتان می‌گذرد:

* حضور 42 برند ایرانی و خارجی در نخستین نمایشگاه بین‌المللی نوشت‌افزار

آقای زحمت‌کش چه تعداد تولیدکننده نوشت‌افزار ایرانی و خارجی در این نمایشگاه حضور می‌یابند؟

42 برند ایرانی و خارجی در نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی «نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر» حضور خواهند داشت یعنی حدود 80  درصد کسانی که در این نمایشگاه حضور می‌آورند، از تولیدکنندگان داخلی و 20 درصد تولیدکنندگان و برندهای خارجی هستند.
 


 

اسامی چند برند ایرانی و خارجی حاضر در این نمایشگاه را نام ببرید؟

از تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی می‌توان به «آزاده»، «روشنا»، «عرش»، «صنعت تخیل آریا» و «رُز تحریر یزد (تولیدکننده خودکار تحت لیسانس کانادا)» و از برند خارجی به «پیکاسو (مداد رنگی)»، «لامی (آلمان)»، «میلان» و «یونی بال»، اشاره کرد.

* برپایی این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر 2500 مترمربع

نمایشگاه در چه وسعتی برپا خواهد شد؟

نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی «نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر»  در سه سالن یک، A1 و 2 در متراژی بیش از 2 هزار و 500 متر مفید طی 4 روز برگزار خواهد شد.

آقای زحمت‌کش آیا در این نمایشگاه فروش ویژه نیز صورت خواهد گرفت؟

نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی «نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر» برای خرید نیست و تنها برای آشنایی مخاطبان با برندهای خارجی و داخلی است، در واقع فعالان صنف لوازم التحریر مخاطبان این نمایشگاه به شمار می‌روند.

در این راستا ناگفته نماند، به دلیل حضور مدیران بازرگانی تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی و خارجی،‌علاقه‌مندانی که حاضر به سفارش کار هستند با مراجعه به غرفه مربوطه می‌توانند به ارائه سفارشات خود بپردازند.
 


 

* شناساندن  بازارهای تولید داخلی و خارجی به مصرف کننده‌های سطح کشور و بُنکداران

چرا این نمایشگاه را به صورت بین‌المللی برگزار کردید؟

یکی از اهداف ما برای برپایی نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی «نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر»، شناساندن بازارهای تولید داخلی و خارجی به مصرف کننده‌های سطح کشور و بُنکداران است، به گونه‌ای دیگر تلاش کردیم نوشت‌افزارهایی که دارای کیفیت خوب تولید هستند و با فرهنگ ایرانی _ اسلامی هم راستا هستند را به مخاطبان معرفی کنیم.

بر اساس این گزارش، نخستین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی «نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر» از 10 الی 13 مرداد سال جاری از ساعت 9 صبح الی 4 بعدازظهر در محل نمایشگاه‌های دائمی بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها