امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100292
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 39
فرزاد موتمن کارگردان فیلم سینمایی «دلم را به خاک نسپار» که اخیرا برای ساخت این فیلم از سوی شورای پروانه ساخت مجوز دریافت کرده است، در گفت‌و‌گو با ...

فرزاد موتمن کارگردان فیلم سینمایی «دلم را به خاک نسپار» که اخیرا برای ساخت این فیلم از سوی شورای پروانه ساخت مجوز دریافت کرده است، در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره زمان آغاز این پروژه سینمایی عنوان کرد: در حال حاضر این فیلم در مرحله پیش تولید به سر می‌برد. پس از اتمام پیش تولید به امید خدا شهریور ماه فیلمبرداری این اثر سینمایی را آغاز خواهیم کرد.

کارگردان فیلم «پوپک و مش ماشاالله» تصریح کرد: به واسطه فیلمنامه این اثر سینمایی که یک درام عاشقانه است و در یک محیط کارگری و صنعتی می‌گذرد، فیلمبرداری این فیلم در حواشی تهران خواهد بود.

موتمن ابراز امیدواری کرد فیلم سینمایی «دلم را به خاک نسپار» تا جشنواره سی و سوم فیلم فجر آماده نمایش شود و در این جشنواره به نمایش درآید.

بنابراین گزارش، فرزاد موتمن در حال حاضر فیلم سینمایی «شب‌های روشن» را که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد، در نوبت اکران دارد.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار