امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100313
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۹
تعداد بازدید: 75
کارن ابری‌نیا مدیر کل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

کارن ابری‌نیا مدیر کل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: شورایعالی انقلاب فرهنگی مصوبه قبلی خود در سال 92 مبنی بر ارائه مجوز تاسیس دانشگاه در تهران به موسسه ایرانیان را کان لم یکن تلقی کرده است و بر اساس اعلام این شورا، مصوبه سال 92 دیگر موضوعیت ندارد.

وی افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرده است که دانشگاه ایرانیان برای هرگونه فعالیتی باید با مراجعه به وزارت علوم و تکمیل مدارک خود از این وزارتخانه مجوز دریافت کند.

به گفته ابری‌نیا، تاکنون درخواستی از سوی مسئولان دانشگاه ایرانیان به وزارت علوم ارسال نشده است و مسئولان این موسسه هیچگونه پیگیری نداشته‌اند.

مدیرکل دفتر آموزش عالی و غیر دولتی وزارت علوم اظهار داشت: در صورت اقدام مسئولان این موسسه برای دریافت مجوز از وزارت علوم مانند موسسات دیگر عمل می‌شود و ارائه مجوز مستلزم رعایت کامل ضوابط و قوانین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها