امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100315
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۱
تعداد بازدید: 321
روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل مطلبی با عنوان "وقتی نسل‌کشی مجاز است" منتشر کرد که در آن، یکی از روزنامه‌نگاران این روزنامه پیشنهاد کرده ...

روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل مطلبی با عنوان "وقتی نسل‌کشی مجاز است" منتشر کرد که در آن، یکی از روزنامه‌نگاران این روزنامه پیشنهاد کرده بود کشتن تمامی فلسطینی‌ها اقدامی قابل توجیه است. این روزنامه این مقاله را پس از خشم عمومی، حذف کرد.

 "یوگان گوردون" نویسنده مقاله  "When Genocide is Permissible" ("وقتی نسل‌کشی مجاز است") در این گزارش نوشت:
"حقیقت غم انگیز این است که اسرائیل توسط کسانی که شش سال می گفتند دوستان مایند پس زده شد. اکنون زمانی است که اسرائیل به قدری احساس تهدید می‌کند که در برابر تهدیدات بین‌المللی میان مرگ و زندگی چاره‌ای جز دفاع از خود ندارد."


پیشنهاد این روزنامه‌نگار در نهایت این بود که به خاطر این تهدیدات و پشت کردن دوستانشان به آنها، و از آنجایی که وظیفه هر دولتی حفظ امنیت و سلامت شهروندانش است، کشتن تمامی فلسطینی‌ها و نسل کشی‌ آنها اقدامی قابل توجیه است.


در آخرین پاراگراف این مقاله نویسنده مدعی می‌شود:
"من با طرح یک سوال نتیجه‌گیری می‌کنم. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر به وضوح در آغاز این حمله اظهار داشت که هدفش بازگرداندن آرام و پایدار برای شهروندان اسرائیل است.به  ما در حال حاضر ثابت شده است که این مسئولیت هر دولتی است که از ایمنی و امنیت مردمش اطمینان یابد. اگر رهبران سیاسی و کارشناسان نظامی دریابند که تنها راه برای رسیدن به هدفشان برای حفظ آرامش نسل کشی آن است، پس آیا انجام آن برای دستیابی بدین هدف مجاز نیست؟
منبع: باشگاه خبرنگاران
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها