امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100319
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 101
احمد بخشایش نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتقاد ...

احمد بخشایش نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتقاد مسئولان وزارت کار از طرح تکریم بانوان شهرداری تهران، گفت:  در جمهوری اسلامی مسئله مردم‌سالاری دینی مطرح است و نهادهای کشور باید به دنبال سرعت در انجام کارها و رضایتمندی ارباب رجوع در حین حفظ عفاف و حجاب باشند که در صورت فعالیت زن و مرد در کنار هم این اهداف محقق نمی‌شود.

وی افزود: مسئولان وزارت رفاه تصور می‌کنند ما در جامعه غربی زندگی می‌کنیم که مسئله کنوانسیون بین‌المللی را مطرح می‌کنند، اصلا وزارت رفاه در انجام وظایف خود چقدر موثر عمل کرده است که به مسائل حاشیه‌ای می‌پردازد.

بخشایش وزارت رفاه را یک وزارت غیرکارآمد عنوان کرد و گفت: این وزارتخانه دچار سرگردانی شده است و باید کار اصلی خود را انجام دهد ولی به حواشی می‌پردازد.

نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وزارت رفاه بر اساس کدام استاندارد عمل کرده است که عملکرد دیگران را غیراستاندارد می‌داند؟ اصلا چه کسی گفته است که تمام مواد کنوانسیون‌های بین‌المللی برای ما نیز استاندارد است؟ مگر ما برای غرب زندگی می‌کنیم؟

وی انتقاد مسئولان وزارت رفاه از طرح تکریم جایگاه بانوان در شهرداری تهران را یک بحث انحرافی دانست و گفت: مسئولان وزارت رفاه گویا از غرب می‌ترسند و می‌گویند باید تابع آن‌ها رفتار کنیم در حالی که ما می‌خواهیم برای غرب نیز الگوسازی کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار