امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100325
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 25
ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به نامه اخیر «حسینی» قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بخشنامه اخیر شهرداری ...

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به نامه اخیر «حسینی» قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بخشنامه اخیر شهرداری تهران اظهارداشت: تعجب می‌کنم از دولت محترم، چرا که به این حرکت قابل دفاع شهرداری تهران واکنش نشان داده‌اند.

وی تصریح کرد: دولت محترم باید سازمان‌ها و نهادهای غیردولتی که توجه ویژه‌ای را به موضوع (ارتقای جایگاه زنان در محیط کار) دارند، را تشویق کنند.

قناعتی خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از دولتی‌ها در زمین دشمن بازی می‌کنند و هم‌اکنون شاهد هستیم که انتقادات شدیدی بر علیه شهرداری تهران درخصوص بخشنامه ارتقای جایگاه زنان صورت می‌گیرد.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بانوان و آقایانی که در شهرداری فعالیت می‌کنند از بخشنامه اخیر استقبال کرده‌اند چرا که هم راندمان کاری افزایش پیدا کرده است و هم آرامش در محیط کار بیش از گذشته شده است

وی افزود: مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اخیراً و در نامه‌ای که آن را رسانه‌ای کرده‌اند به بخشنامه سازمان ملل اشاره کرده‌اند که باید به آنها اعلام کنم که ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم و پیامبر عظیم‌الشأن ما نیز در خصوص جایگاه زنان فرمایشات زیادی را داشته‌اند و قطعا آنها را باید مدنظر داشته باشیم.

قناعتی در پایان گفت: اگر سازمان مللی وجود دارد بهتر است به مردم غزه و کشتار کودکان در این کشور توجه کند و بیشتر فکر و حواس خود را به این موضوع اختصاص دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها