امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100326
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 26
امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوّی کشور اظهارداشت: انتظار می‌رود طی دو روز آینده رگبار و رعد و برق در ارتفاعات ...

امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوّی کشور اظهارداشت: انتظار می‌رود طی دو روز آینده رگبار و رعد و برق در ارتفاعات آذربایجان شرقی و غربی، سمنان، هرمزگان، جنوب کرمان و شرق فارس بویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رخ دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی این مدت بارش پراکنده در سواحل شرقی دریای خزر پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: طی روز دوشنبه ارتفاعات آذربایجان‌های غربی و شرقی، کرمان، فارس و هرمزگان شاهد بارش پراکنده خواهند بود.

وی همچنین با اشاره به وزش شدید باد در شرق کشور بویژه منطقه زابل طی 3 روز آینده ادامه داد: این امر سبب بروز گرد و خاک در این منطقه خواهد شد.

نقشینه در ادامه با اشاره به اوج گرفتن وزش باد در استان سمنان ابراز داشت: این پدیده طی 3 روز آینده موجب بروز پدیده گرد و غبار برای مناطقی از استان اصفهان، قم، مرکزی و جنوب تهران می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی یادآور شد: طی 3 روز آینده شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به سرعت گرفتن وزش باد در کشور عراق گفت: انتظار می‌رود به سبب افزایش سرعت وزش باد در کشور عراق در استان‌های ایلام و خوزستان شامل گرد و غبار باشیم.

وی درباره نوسانات دمایی طی روزهای آینده بیان داشت: انتظار می‌رود در روزهای پیش‌رو، مناطق جنوب شرق کشور و غرب کشور با کاهش دمای هوا روبرو شوند؛ این در حالی است که در سایر مناطق افزایش نسبی دمای هوا دور از انتظار نخواهد بود.

نقشینه خاطرنشان کرد: بیشینه دمای هوای امروز و فردای تهران 37 درجه سانتیگراد است ضمن آنکه روز گذشته اهواز و آبادان به ترتیب با دمای هوای 47 و 48 درجه سانتیگراد گرمترین مناطق کشور بودند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها