امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100339
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 74
مصطفی کشکولی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به میزان مصرف بنزین در روزهای پایانی ماه مبارک ...

مصطفی کشکولی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به میزان مصرف بنزین در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید سعید فطر گفت: در 3 روز ابتدایی تعطیلات به طور متوسط 86 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد.

وی با اشاره به اینکه مشکل کمبود سوخت در کشور وجود نداشت خاطرنشان کرد: به نظر می رسد پس از پایان تعطیلات از شدت مصرف بنزین کاسته شود.

به گزارش خبرنگار فارس براساس گفته مسئولان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، ذخایر بنزین کشور قبل از تعطیلات عید سعید فطر به بیش از 1.8 میلیارد لیتر رسیده بود.

همچنین در مورد ذخیره بنزین 400 تومانی باقیمانده در کارت‌های هوشمند سوخت باید تاکید کرد با گذشت حدود سه ماه از اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها روندی رو به کاهش داشته است، به طوری که ذخایر بنزین 400 تومانی کارتها از 2.7 میلیارد لیتر در اردیبهشت ماه سال جاری به کمتر از 1.3 میلیارد لیتر تا قبل از انجام سفرهای تابستانی در تعطیلات عید سعید فطر رسیده بود که به نظر می رسد پس از پایان این سفرها شاهد کاهش مصرف بنزین 400 تومانی در کارتهای سوخت باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها