امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100348
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 111
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین وضعیت استیضاح رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را تشریح کرد.

وی با اشاره به مهلت یک ماهه استیضاح‌کنندگان وزیر علوم برای رفع اشکالات موجود در این وزارتخانه گفت: طی زمان تعیین شده روند اصلاح امور در این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفته و خواهد گرفت.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به هیات 4 نفره بررسی روند استیضاح وزیر علوم به نمایندگی از سایر استیضاح‌کنندگان اشاره کرد و گفت: آقایان زارعی، موسوی لارگانی، آصفری و نبویان اعضای این هیات هستند که به نمایندگی از سایر استیضاح‌کنندگان روند حرکتی وزارت علوم را بررسی و به استیضاح‌کنندگان گزارش می‌کنند.

جعفری با یادآوری اینکه مهلت یک ماهه استیضاح‌کنندگان به وزیر علوم برای اصلاح روند این وزارتخانه 16/5/93 به پایان می‌رسد، گفت: به احتمال فراوان هیات 4 نفره برای تعیین تکلیف استیضاح شنبه هفته آینده و قبل از آغاز جلسات علنی خانه ملت با وزیر علوم جلسه‌ای خواهند داشت، پس از برگزاری این جلسه استیضاح‌کنندگان موضوع را بررسی و تعیین تکلیف می‌کنند.

وی با بیان اینکه هدف نمایندگان مجلس اصلاح روند حرکتی این وزارتخانه است، گفت: نمایندگان در صورت اصلاح امور دیگر استیضاح را پیگری نخواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها