امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100366
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چندی پیش نشر فاتحان خبر از انتشار چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» را داده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چندی پیش نشر فاتحان خبر از انتشار چاپ پنجم کتاب «عباس دست طلا» را داده بود که به دلیل نگارش مقدمه دوم و بازنگری مجدد آن توسط «محبوبه معراجی‌پور» نویسنده این اثر، چاپ و انتشار آن به تعویق افتاد.

در این راستا انتشارات فاتحان به دلیل پرمخاطب بودن کتاب «عباس دست طلا» مجبور به انتشار 3 هزار نسخه از چاپ چهارم این کتاب شد که اکنون این کتاب با همان قیمت قبلی و با ارائه تخفیفاتی منتشر و روانه بازار نشر شده است.
 


 

به گفته حسین مؤذن مدیر بازرگانی نشر فاتحان، استقبال از کتاب «عباس دست طلا» بسیار خوب است به گونه‌ای که انتظار کشیدن برای چاپ پنجم با اصلاحات و افزودن مقدمه دوم نویسنده را برای مخاطب جایز ندانستیم؛ به همین منظور 3 هزار نسخه دیگر از این کتاب را منتشر و به مخاطبان این عرصه، ارائه کردیم.
 


 

بر اساس این گزارش، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می‌گذرد: این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه‌کاری‌ها خاطرات می‌گیرند، این هم کار خیلی خوبی است.

ما دو جلد از این کتاب‌های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می‌دید. خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد.»

گفتنی است، نشر فاتحان چاپ چهارم کتاب «عباس دست طلا» داستانی از زندگی حاج عباس علی باقری را برای دومین بار در 272 صفحه و با قیمت 6000 تومان منتشر و روانه بازار نشر خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها