امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100367
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 68
سردار محسن مهرایی رئیس پلیس ترافیک شهری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت ترافیک شهرهای کشور اظهار داشت: بیشترین تراکم را هم ...

سردار محسن مهرایی رئیس پلیس ترافیک شهری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت ترافیک شهرهای کشور اظهار داشت: بیشترین تراکم را هم اکنون در استان‌های شمالی داریم؛ همچنین در شهر مقدس مشهد، شیراز و تا حدودی در اصفهان نیز تراکم دیده می‌شود.

رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: حجم ترافیک تعطیلات در شهرهای مسافرپذیر به ویژه در استان‌های شمالی، جنوبی و خراسان رضوی بعد از اتمام تعطیلات کاهش پیدا کرده و در روزهای آینده شاهد سیر طبیعی سفرهای تابستانی به شهرهای مسافرپذیر هستیم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: آمادگی لازم در همه استان‌های کشور به ویژه استان‌های مسافرپذیر ایجاد شده و به شهروندان توصیه می‌کنیم که برای سفر خود برنامه‌ریزی مناسب داشته باشند و از اطلاعات راه‌های کشور که در سامانه پلیس وجود دارد بهره بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: سنجش وضعیت جوی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌تواند در سلامت، ایمنی و آسایش شهروندان در سفر نقش عمده‌ای ایفا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار