امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100369
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با رسانه‌های استان چهارمحال و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با رسانه‌های استان چهارمحال و بختیاری گفت: قطعا لمس کردن مشکلات مردم از نزدیک و تدبیر کردن آن می‌تواند گرهی از مشکلات مردم این استان را باز کند.

وی افزود: بر همین اساس و به جهت بازدید از پروژه‌های عمرانی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاری رئیس جمهور به همراه سایر اعضای دولت پانزدهم و شانزدهم مردادماه میهمان مردم استان چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: سخنرانی در جمع مردم این استان، برگزاری نشست تخصصی با سرمایه‌گذاران و دیدار با نخبگان این استان از برنامه‌های محوری سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری می‌باشد.

وی به وفاداری مردم به نظام اشاره کرد و افزود: مردم چهارمحال و بختیاری در طول انقلاب وفاداری و علاقه خود را به نظام با حضور خود در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی ثابت کرده‌اند.

سلیمانی دشتکی افزود: مردم استان چهارمحال و بختیاری قطعا با استقبال حماسی و باشکوه خود از رئیس جمهور محترم در روز چهارشنبه علاقمندی خود را به نظام نشان خواهند داد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های به عمل‌ آمده در این سفر برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام اعم از ملی و استانی اعتبارات خوبی تخصیص داده می‌شود.

سلیمانی دشتکی افزود: رئیس‌جمهور توسط دیدار نزدیک با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی زمینه مشارکت آنان را در خصوص سرمایه‌گذاری در این استان خصوصا در تکمیل طرح‌های نیمه تمام فراهم می‌کند.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با هماهنگی دولت تدبیر و امید از توان مالی و اعتباری شرکت‌های هلدینگ یا سرمایه‌گذاری نظیر شستا، بنیاد تعاون نیروهای مسلح، بنیاد مستضعفان و جانبازان، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر و شرکت‌های مشابه برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی نظیر راه‌آهن، پروژه‌های گردشگری و راه‌سازی بهره‌گیری کند.

انتهای پیام/68001/ع30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها