امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100380
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فرکی قبل از مراسم انتخاب بهترین‌های فصل سیزدهم لیگ برتر در پاسخ به این سؤال که مشکلاتی  ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فرکی قبل از مراسم انتخاب بهترین‌های فصل سیزدهم لیگ برتر در پاسخ به این سؤال که مشکلاتی  که برای تیم فولاد به وجود آمده است را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: جالب  است که در همین اول سؤال به سراغ حاشیه‌ها رفتیم. من دقیقا در جریان این موضوع نیستم و بیشتر از طریق رسانه‌ها آن را دنبال می‌کنم اما اتفاقی که برای بازیکنان سرباز افتاده در حیطه ورزش نیست. درست است که این موضوع با ورزشی‌ها سر و کار دارد اما به حوزه نظام وظیفه مربوط می‌شود و البته موضوع بسیار مهمی هم  است و باید به صورت دقیق در مورد آن بررسی‌ها به عمل ‌آید تا لطمه‌ای به اعتبار بازیکنان وارد نشود.

وی ادامه داد: شاید در سایر بخش‌های جامعه هم این موضوع باشد پس نتیجه می‌گیریم نظام وظیفه باید دقت عمل بیشتری داشته باشد تا امروز فوتبال با چنین معضلی روبه‌رو نشود. در هر حال امیدوارم مجوز این بازیکنان نیز صحیح و سالم باشد چون آنها با این  مجوزها طی سال‌های گذشته حتی  گذرنامه خروج از کشور را هم دریافت کرده‌اند. باز هم تأکید می‌کنم درست است این موضوع به فوتبال ارتباط پیدا می‌کند اما باید جای دیگری به آن رسیدگی کنند.

فرکی در پاسخ به این سؤال که با این وضعیت قهرمانی فولاد زیر سؤال نمی‌رود، گفت: به نظر من این موضوع بچگانه است اگر بخواهیم به این موضوع ورود پیدا کنیم چون موضوعی فراگیر بوده و شامل همه تیم‌ها می‌شود. اگر اینطور باشد قهرمانی‌های سال‌های گذشته هم مشکل  داشته چون این معضل مربوط به امروز نیست بنابراین بحثی که گفتید ربطی به قهرمانی فولاد ندارد.

سرمربی سابق فولاد در پاسخ به این سؤال که آیا دوست ندارد دوباره به فوتبال بازگردد، گفت: دوست داشتن یا نداشتن من مهم نیست بلکه مهم وضعیت جسمانی من است. اول دوست دارم سالم باشم و سپس علاقه دارم که همچنان در فوتبال فعالیت کنم اما فعلا اجبار باعث شده تا موقتا از مربیگری دور باشم. در حال  حاضر دوست دارم آرامش داشته باشم و مشکلات جسمانی‌ام برطرف شود اما به طور حتم و به زودی به فوتبال باز خواهم گشت.

مربی سابق تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا حاضر است دستیاری کی‌روش را قبول کند، گفت: چنین چیزی حتی در فکر من نیست و حتی به آن فکر هم نمی‌کنم. حتی اگر  در شرایط فعلی پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی را هم به من بدهند نمی‌پذیرم چون دوست دارم در فضای دلخواهم کار کنم. دوست ندارم جایی باشم که یک عده مخالف و یک عده موافق در آن حضور داشته باشند که این وضعیت نه به نفع من است و نه به نفع فوتبال و تیم ملی. بنابراین ترجیح می‌دهم این پیشنهاد را قبول نکنم حتی اگر پیشنهادی پرافتخار و مهم به شمار بیاید.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها