امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100388
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی در خصوص درگیری‌های به وجود آمده بین امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام اظهار داشت: من ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی در خصوص درگیری‌های به وجود آمده بین امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام اظهار داشت: من در این مدت بحث‌های زیادی شنیدم اما سعی کردم سکوت کنم، هر دو از بزرگان فوتبال ما هستند و دامن ‌زدن به این مسائل تخریب به وجود می‌آورد، امیدوارم این مشکلات حل شده و حرمت‌ها حفظ شود.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنید حق با چه کسی است، گفت: بحث حق مطرح نیست، امیر قلعه‌نویی از مربیان ارزشمند و فنی است و نکونام هم از بازیکنان بزرگ ایران است، سعی می‌کنم در مسائل غیر فوتبالی دخالت نکنم، فکر می‌کنم بهترین قاضی و داور در این مورد کمیته انضباطی و کمیته اخلاق است که باید رسیدگی کند.

سرپرست استقلال در خصوص اینکه کمیته اخلاق گفته است می‌خواهیم به فساد در باشگاه استقلال رسیدگی کنیم، گفت: بحث فساد را باید در فوتبال برطرف کنیم نه یک باشگاه، به نظر من پیگیری فساد در فوتبال که کمیسیون اصل 90 آن را دنبال می‌کرد ابتر باقی ماند.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود که پنج استقلالی از باشگاه و قلعه‌نویی شکایت کرده‌اند، گفت: این نوع مسائل ما را از مسیرمان منحرف می‌کند، پنج نفر شکایت کرده‌اند که آن هم به خاطر طلب‌شان است، بحث‌های مالی را نظری جویباری و افشارزاده حل می‌کنند.

ماجدی در مورد این حرکت تیموریان پس از دیدار با راه‌آهن که مسائل حاشیه‌ای به وجود آورده بود، گفت: بحث‌هایی مطرح شده بود که صحت ندارد و یک حرکت کوچک را بزرگنمایی کرده‌اند، آندو در کنار من بود و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد، من اگر گزارش بدهم مثبت خواهد بود، اگر اتوبوس را ترک می‌کرد حتماً با این موضوع برخورد می‌کردیم اما اینطور نبود.

وی در مورد بحث‌هایی که در مورد نقل و انتقالات مطرح می‌شود، گفت: معاون نقل و انتقالات نظری جویباری است، قرارداد همه بازیکنان هم در اختیار سازمان لیگ است، چیزی که ثبت شده به اداره مالیات هم رفته است.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها