امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100389
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تأکید بر حفظ ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تأکید بر حفظ استقلال قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، گفت: دستگاه قضا از سایر قوا مستقل است و دخالت قوای مقننه و مجریه در امور قوه قضائیه نه شرعاً، نه قانوناً و نه عرفاً صحیح است زیرا زیر سؤال رفتن استقلال هر یک از قوا آسیب‌هایی را متوجه نظام خواهد کرد.

وی افزود: پرونده مهدی هاشمی موضوعی است که همگان آن را دنبال می‌کنند و قاضی این پرونده هیچگاه نمی‌تواند به اعمال نظر اشخاص در جریان رسیدگی به پرونده بپردازد.

دبیر فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در دادگاه غلامحسین کرباسچی (شهردار اسبق تهران) و دادگاه مه‌آفرید خسروی نشان داده شد که قوه قضائیه مستقل است و به جریانات سیاسی ارتباطی ندارد.

قاضی‌پور همچنین خاطرنشان کرد: قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده‌ها مصالح نظام را در نظر می‌گیرد و اجازه ندهد برخی افراد از بیرون برای آن تصمیم بگیرند، در مورد پرونده مهدی هاشمی نیز اجازه داده نخواهد شد تا افرادی از بیرون بر له یا علیه شاکیان و یا متهمین تأثیراتی را داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها