امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100391
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب ایران‌زمین، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به ارائه توضیحاتی در مورد ...

ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب ایران‌زمین، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به ارائه توضیحاتی در مورد ضیافت افطاری نمایندگان احزاب با وزیر کشور پرداخت و با بیان اینکه ما در گذشته جلسه مشترک با استانداران و احزاب نداشتیم، ابراز داشت: ای کاش قبل از این ضیافت افطاری موضوع جلسه که در خصوص راه‌های تحقق نشاط سیاسی در جامعه بود به اطلاع مدعوین می‌رسید.

دبیرکل حزب ایران‌زمین با ذکر این نکته که اخلاق گم شده گروه‌های سیاسی در تعامل با یکدیگر است، گفت: مردم انتظار دارند احزاب، اشخاص و دولت در ارتباط با یکدیگر اخلاق را در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: برای تحقق نشاط سیاسی در جامعه قوه قضائیه باید نقش ایفا کند و تنها حرکت قوه مجریه و مقننه کافی نخواهد بود؛ بی‌اخلاقی فقط معلول علت نحوه تعامل احزاب با یکدیگر نیست و امیدواریم بعد از این جلسه بتوانیم نشستی با مقامات عالی‌رتبه قضایی داشته باشیم..

رئوفیان ابراز امیدواری کرد دولت یازدهم تنها به توسعه کمی مانند دولت اصلاحات توجه نکند و تصریح کرد: در دولت اصلاحات حدود 200 حزب از کمیسیون ماده 10 احزاب مجوز گرفتند و این تعداد در دولت نهم و دهم به حدود 20 حزب تقلیل پیدا کرد که قطعا با توجه به شعار اعتدال دولت یازدهم باید از افراط و تفریط دوری کرد.

دبیرکل حزب ایران‌زمین به جمع‌بندی خود از ضیافت افطاری با وزیر کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: قطعا باید در آینده احزاب، نمایندگان احزاب در برنامه‌ریزی برای برگزاری چنین جلساتی دعوت شوند تا موضوعات منسجم‌تر بیان شود اما در مجموع جلسه خوبی بود و باید رایزنی‌های صورت گرفته در این جلسه در عمل تحقق یابد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها