امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100394
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه دادگاه مهدی هاشمی اظهار داشت: در جمهوری اسلامی دادگاه باید به معنی واقعی کلمه تنها حق را بشناسد و هیچ‌گونه توجهی به نام و نشان افراد نباید داشته باشد.

وی اضافه کرد: مسائل سیاسی در پرونده چنین اشخاصی نباید باعث شود که روند رسیدگی به اتهامات مطرح شده مختل شود و اگر واقعا وی مجرم است باید به سزای عمل خود برسد.

ممدوحی با بیان اینکه رسانه‌ها و جریان‌های سیاسی باید از جوسازی درباره این پرونده خودداری کنند، خاطرنشان کرد: دادگاه در اصل عدلگاه است و انتظار از محکمه قضایی این است که به دور از برخی از حاشیه‌ها تلاش خود را برای استیفای حق انجام دهد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: هیچ گونه اغماضی در مورد نتیجه نهایی رسیدگی به این پرونده پذیرفته نیست و قاضی دادگاه باید با صراحت و قاطعانه درباره مسائلی که وجود دارد حکم صادر کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها